Blog poświęcony różnym aspektom rozwoju osobistego. Niosę kaganek oświaty (naukowej wiedzy psychologicznej) ludziom.
niedziela, 22 września 2013
ME: Polska-Dania 2013 (16-22.09.2013)
Po
tytule nietrudno zgadnąć, co się liczyło w tym tygodniu, zwłaszcza przez
weekend i liczyć będzie dalej. Plus podryw internetowy i szkoła. Ta ostatnia
mnie dobija, bo zaczyna wymagać. Choć tak naprawdę wszystko, co robię jest
bardzo pożyteczne i przyjemne, to, niestety, nie mogę się wyrobić, nawet napisać
jakichś refleksji, coś. Tzw. niemoc twórcza. Ale spokojnie, może coś kiedyś się
pojawi. Póki co, nic. Słuchać można oczywiście w radiogol.pl.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz