niedziela, 22 września 2013

ME: Polska-Dania 2013 (16-22.09.2013)

Po tytule nietrudno zgadnąć, co się liczyło w tym tygodniu, zwłaszcza przez weekend i liczyć będzie dalej. Plus podryw internetowy i szkoła. Ta ostatnia mnie dobija, bo zaczyna wymagać. Choć tak naprawdę wszystko, co robię jest bardzo pożyteczne i przyjemne, to, niestety, nie mogę się wyrobić, nawet napisać jakichś refleksji, coś. Tzw. niemoc twórcza. Ale spokojnie, może coś kiedyś się pojawi. Póki co, nic. Słuchać można oczywiście w radiogol.pl. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz